TWÓJTestament

Daj szansę następnym pokoleniom odkrywać ten piękny świat.

Jeśli chcesz pozostawić po sobie coś, co będzie trwało wiecznie, pamiętaj o WWF w swoim testamencie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Maciej Piekarz

Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego

+ 48 885 224 205

testament@wwf.pl

Czym jest

Twój testament

Twoja ostatnia wola ma siłę zmieniać świat w przyszłości. Pozostaw po sobie cenny ślad. Ofiaruj przyrodzie cząstkę siebie i pomóż nam chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń - pamiętaj o WWF w swoim testamencie.

Sporządzenie testamentu to prosta czynność. Możesz go napisać odręcznie lub z pomocą notariusza. Jeśli wybierasz pierwszą opcję, pamiętaj o tym, że cały testament musi być spisany odręcznie, podpisany i opatrzony datą.W testamencie możesz:
 • Przekazać Fundacji WWF Polska konkretną rzecz lub dowolną kwotę pieniężną zobowiązując swoich- spadkobierców do przekazania nam wskazanego przez Ciebie składnika majątku.
 • Powołać Fundację WWF Polska do spadku wspólnie z innymi osobami, którym chcesz przekazać swój majątek.
 • Ustanowić Fundację WWF Polska swoim jedynym spadkobiercą.

Możesz wesprzeć także nasze działania i uposażyć Fundację WWF Polska w polisie na życie. Wystarczy podać pełną nazwę fundacji, adres, numer NIP i REGON.

Pamiętaj

Jeśli już uwzględniłeś WWF w swoim testamencie, warto dać nam o tym znać. Chcielibyśmy wiedzieć, czego od nas oczekujesz i jak chciałbyś, żeby Twoja darowizna została wykorzystana.

Wiecej informacji na temat testamentu znajdziesz na: www.napisztestament.org.pl

Małgorzata Potocka

zachęca do uwględnienia WWF w testamencie

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY?
 • Duże drapieżniki
  Ryś, niedźwiedź i wilk to 3 największe drapieżniki żyjące w Polsce. Presja człowieka na środowisko zagraża ich przyszłości - my staramy się odbudować ich populację.
  Czytaj więcej
 • Ssaki bałtyckie
  Bałtyk to dom dla fok, morświnów i rzadkich gatunków morskich ptaków. Działamy chroniąc zwierzęta, wspomagając ich relację z rybakami i dbając o cały cenny ekosystem ultricies.
  Czytaj więcej
 • Rzeki i lasy
  Czyste lasy i rzeki to nie tylko zadowolone zwierzęta, dla których te obszary są domem. To także zdrowsi ludzie i stabilniejszy klimat. Działamy propagując zrównoważone leśnictwo i chroniąc rzeki przed degradacją.
  Czytaj więcej
 • Klimat
  Działalność człowieka wpływa na zmiany klimatu (susze, powodzie, gwałtowne burze) i zatruwa powietrze, którym oddychamy. Aby zatrzymać ten trend promujemy efektywność energetyczną i odnawialne źródła energii.
  Czytaj więcej